Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z zatrzaśnięciem drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z zatrzaśnięciem drzwi

    Te czarne pudełeczko to jakiś filtr, brązowy w wtyczce wycieraczki to masa, plus jak chcesz w wycieraczce to poszukałbym który pokazuje się po przekręceniu kluczyka.

  • #2
    problem z zatrzaśnięciem drzwi

    Witam. w mojej O1 drzwi pasażera nie chcą się zatrzasnąć, mogę nimi trzaskać, a one i tak odbijają. zamkną się jedynie ale tez nie zawsze jak zamykam je z odciągniętą klamką i puszczoną w momencie trzaśnięcia, miałem kiedyś ten problem z drzwiami z tyłu ale przeszło, było to tez w okresie zimowym i jak się ociepliło to było ok. pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Właśnie jak piszesz, jest to problem z zamarzaniem zamka. Musisz postawić samochód w ciepłym garażu na kilka godzin. Najlepiej byłoby rozebrać zamek i przesmarować. Częściowo powinno pomóc po odmrożeniu w garażu, popsikanie jakimś środkiem usuwającym wilgoć i smarującym w zamek.

      Komentarz


      • #4
        na razie psikałem tylko WD40, szkoda że nie mam garażu, może polecicie mi jakiś fachowy środek??

        Komentarz


        • #5
          To może parking w centrum handlowym. Często jest tam cieplo.

          Komentarz


          • #6
            pokombinuje

            Komentarz


            • #7
              kolego miałem identyczny problem. Jednakże nie miałem wyjścia i musiałem jechać do domu. Skończyło się tak, że żonę posadziłem za kierownicą a sam usiadłem jako pasażer i trzymałem drzwi, żeby się w czasie jazdy nie otworzyły. Jak się później okazało po ok 7 km widocznie od dodatniej temp w aucie odmarzło co miało odmarznąć i się zamknęły. Po powrocie do domu w ruch poszło WD40 i od tamtej spory spokój.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X